Usługi logistyczne

 

Transport drogowy od wielu już lat jest wiodącą gałęzią logistyki rozmaitych materiałów. W związku z tym powstało wiele firm, oferujących tego rodzaju usługi. Dlatego też przy wyborze odpowiedniej firmy należy kierować się jej doświadczeniem i jakością wykonywanych prac.

Nasza firma już od roku 2009 świadczy usługi logistyczne, na które składa się przeładunek i magazynowanie materiałów sypkich, jak również ich transport.

Przy realizacji pierwszej z nich korzystamy z własnej hali magazynowej o wysokości 9 metrów i powierzchni 3000 m2. Pozwala ona na przechowywanie dużej ilości granulatów, przygotowanych do późniejszego transportu. Decyzję o składowaniu poszczególnych towarów podejmujemy wspólnie z klientem, mając na uwadze ich specyfikę oraz możliwości przewozu.

Przeładunek materiałów sypkich w naszym wykonaniu realizowany jest szybko i sprawnie, za pomocą nowoczesnego sprzętu, jakim jest urządzenie DINO. Pozwala ono na dokładne przesypywanie poszczególnych towarów do magazynu, big-bagów bądź cysterny.